Kupte si krásné, broušené sklenice- Swarovski, vyrobené od sklářských mistrů

Nedávno měla moje nejlepší kamarádka svatbu a byla to jedna z nejkrásnějších svateb, které jsem kdy viděla. Vše měla krásně sladěné, krásnou výzdobu, úžasný dort a nemohla jsem si nevšimnout nádherných skleniček Swarovski, jenž jedna z nich zdobila moje místo u svatebního stolu. byly krásně nazdobené takové nazdobené stříbrnými perličkami, a protože moje sestra chystala v brzké době také svatbu, rozhodla jsem se ji zeptat, kde tak krásné skleničky seženu. A ona mi řekla že to jsou skleničky od výrobce Swarovski.

zdobené skleničky

Neváhala jsem a ihned jsem je zakoupila, a tak i na svatbě mojí sestry krásně zdobily její svatební stůl. A proto je doporučuji komukoli na jakoukoli takovou příležitost jako je například svatba, narozeniny, nebo nějaká jiná větší společenská událost. Skleničky lze zakoupit v různých barvách například v růžové, fialové, nebo dokonce i černé. Jedna ze sklenic je dokonce růžová se zlatým zdobením. Sklenice jsou vyráběny z křišťálového skla a zdobeny českými kamínky Preciosa. K prodeji máme na výběr mezi úzkými a širokými skleničkami na víno, nebo také obyčejné skleničky od značky Swarovski například na džus.

skleničky Swarovski

Nádherné jsou například diamantové skleničky s názvem – Hearts, na kterých jsou vybroušená srdce se třemi malinkými stříbrnými kamínky. Opět si můžete vybrat, zda chcete spíš sklenice úzké, nebo široké. Další, které se zase nejvíce líbí mně, jsou skleničky zvané – Amber. Tyto skleničky jsou v barvě růžové a zdobí je také tři stříbrné perličky. Nabízíme ale i různé vázy, třeba karafy na vodu – které jsou zdobeny krystaly Preciosa. Také ale nabízíme Karafu na víno. Do této skleněné nádoby si můžete nalít větší množství vína a využívat ho jako džbán. Krásná je také černá váza zvaná – Diamante. Ta se hodí například na kytici. Tato váza je vyrobená z bezolovnatého křišťálu.