Nejlepší kamarádka

Je logické, že každý člověk chce být v té nejlepší společnosti, aby se skvěle bavil. A znám opravdu mnoho případů, kdy je člověk chudák vystaven takové společnosti, že je z toho celý nešťastný. A jak všichni víme, tak psychická nepohoda vede také k nezdraví, a to nejenom k té psychické, ale taky tak k fyzické. Všichni taky víme, že fyzická bolest a nepohoda se dá vyřešit léky anebo taky díky rehabilitaci, ale psychická nepohoda a bolest trvá o mnoho déle a špatně se léčí. Proto doporučuji, pokud to jde a je to v rámci možností, tak se spoléháte hlavně na tu nejlepší společnost, kterou můžete mít.

Mám ráda veselé lidi.

Myslím si, že to pro vás bude opravdu ta nejlepší volba, kterou pro sebe můžete udělat. Vzpomínám si, jak jsem chodila do šesté třídy. Protože jsem se přestěhovala s rodiči z jiného města, tak jsem taky začala navštěvovat jinou školu. To zní samozřejmě logicky. A bohužel se mi tam ale moc nelíbilo, protože děti tam byly takové přísné a takové více zákeřné. Prostě taková společnost takových dětí, kterou by si absolutně žádné dítě nepřálo. Byla jsem z toho velmi nešťastná.

Mám i nejlepší kamarádku.

Protože ze staré základní školy jsem byla zvyklá na to, že si stále s někým povídám a hraji, že jsem nebyla žádný outsidera anebo vyvrhel společnosti. Proto mě to tak hodně mrzelo. A zkoušela s maminku přemlouvat, aby mě dala do jiné základní školy, ale bohužel jsem nikdy neuspěla. Sice to chápu, protože v tomto místě už jiná základní škola nebyla. Jednalo se o opravdu malé město, takže jsem si řekla, že to prostě budu muset vydržet. Naštěstí ale asi po roce a půl na té základní škole se společnost změnila a já jsem tam našla nejlepší kamarádku, což mi velmi pomohlo. A jak byste vy řešili špatnou společnost vy? Jsou taky ale lidé, kteří by vůbec špatnou společnost nesnesli a raději by se odstěhovali jinam.