Zimní dovolená

Ono je to těžké rozhodování. V dnešní situaci a neustálém zdražování všeho kolem. A druhý faktor je počasí. To je neskutečně teplé, hlavně díky změně klimatu, které jsme si způsobili především přelidněním a neustálým „pokrokem“. I když s tímto názorem spousta lidí nesouhlasí, to oteplení v zimě je prostě fakt, který se obejít ani okecat nedá. Takže některé vleky nejedou a zasněžování se míjí účinkem. Vlekaři pláčou jako každý rok, ať je sezóna dobrá či špatná a lidé se na hory nehrnou.

běžecká stopa

Není však třeba zoufat, někde se lyžuje normálně a funguje normální provoz. Tak je tomu i na Dolní Moravě, kolem Bukové hory a v okolí. Pokud netuší ani ve kterém pohoří to je, tak je to kousek od Jeseníků. Nedaleko Králického Sněžníku. Je zde dost a dost možností jak ubytování, tak stravování a lyžování všeobecně. Je pak už jedno, zda si zvolíte sjezd nebo raději běžeckou stopu.

Lyžování Dolní Morava se snaží vyhovět http://www.mvcr.cz/clanek/vlada-navrhuje-vyhovet-zadosti-obce-paskov-o-stanoveni-mestem.aspx naprosto všem. Jak dospělým, tak i dětem, takže když je zde necháte ve školičce lyžování, můžete se na chvíli věnovat sami sobě.

lyže

Dolní Morava není jen o lyžích, ale také o nádherné přírodě, a dalších volnočasových aktivitách. Ubytování si snadno seženete v Čenkovicích, nebo na opačné straně Bukové hory v Červené Vodě. Když píši, že ubytování seženete snadno, předpokládám, že tam nepřijedete „na blind“ a nebudete shánět nocleh. Možná by se vám to povedlo, ale lépe je neriskovat a zařídit si ubytování hodně dopředu. S předstihem. Budete tak mít klid na cestu a nebudete se nervačit, zda tam bude ještě volná kapacita a zda nebudete nocovat někde pod smrkem v lese. Nuže, pokud jste se rozhodli, že se tam vypravíte, tak nemusíte hledat po internetu, ale máte to zde vše pohromadě. Klikněte na odkaz výše a hned budete mít jasno, jako to tam vypadá i díky perfektní živé mapě. Ať se vám tam líbí a hezky si to užijte.