Chcete vylepšit kvalitu svého auta?

Víte, co jsou tónovaná autoskla?
Tónovaná skla jsou zatavená černou folií, které se liší svými vlastnostmi. Folie jsou nejen stylový doplněk, ale hlavně poskytují odrážení UV záření, takže díky folii na sklech je v autě menší horko, a také je přes okna lépe vidět. Folie nepropouští tolik slunečních paprsků, a proto jsou tolik oblíbené mezi motoristy. Dříve je měly spíše dražší auta, ale dnes už se dají skla tónovat i dodatečně. Chcete mít větší komfort při svých jízdách? Nebo jste se rozhodli zvýšit atraktivitu vašeho vozu? V obou případech je pro vás vhodné tónování skel Brno http://www.centrocar.cz/
, kde vám z početných skel vytvoříme o něco lepší.

tmavé autosklo

Požíváme americké folie
Na trhu je velké množství folií, které vám mají poskytnout zvýšený komfort při jízdě – jak snížením teploty uvnitř auta, tak zvýšením viditelnosti. Ne všechny folie toto ale nakonec splní. Naše folie jsou vyráběny v USA a mají českou homologaci – to znamená, že jsou schváleny Ministerstvem dopravy k používání na našem trhu. Při tónování skle dodržujeme všechny postupy a normy, aby bylo výsledkem kvalitně zatavené okno. Víme, která okna mohou být zatmavena, a jakou propustnost musíme zachovat, aby auto bylo bezpečné k používání, a aby prošlo technickou kontrolou.
Cenu vám řekneme předem, a navíc můžete získat slevu ve výši 10 %.

Folií máme několik, a liší se barvou. Na našem webu si můžete všechny barvy prohlédnout a zkusit si ji nakonfigurovat na několika vozech. Díky tomu budete mít lepší představu o tom, jaká barva bude vašemu autu slušet nejvíc.

oranžové auto

A to není všechno – auta máme rádi, a abychom vám nabídli více služeb, provádíme i polepy karoserií. Díky tomu můžete změnit vzhled vašeho vozu, aniž byste museli nechali dělat celolak, což je záležitost za několik desítek tisíc korun. Nechte si u nás upravit svoje auto před nadcházející letní sezonou.