Originální překvapení v podobě kouzelníka

Kouzelnické představení všichni dobře známe. Co se Vám vybaví, když se řekne kouzelník? Černý klobouk, kouzelné hůlky nebo magický kouzelnický oblek? Ano, to vše k tomu patří. Když jsem nedávno pořádala oslavu pro svoji dceru k pátým narozeninám, hodně jsem přemýšlela nad programem celého odpoledne. Chce to pořádnou organizaci a plán, říkala jsem si. Správný prostor podle počtu gratulantů, taky občerstvení, drinků, a hlavně skvělý dort. Soutěže pro děti a skákací hrad. Ale pořád tomu něco chybělo. Ano, ta pořádná zábava na oslavu narozenin. A pak jsem na to přišla! Pozveme kouzelníka, no jasně.

Chlapec kouzlí

Děti přece mají rády překvapení, zázraky a kouzla. Je to něco, co nevidí každý den. Je to originální a neotřelé. Objevila jsem webové stránky VasKouzelnik.cz a byla jsem nadšená. Tohle jsem přesně hledala. Dle recenzí jsou jejich vystoupení plné zábavy a smíchu. A poté jsme se o tom sami přesvědčili. Všechny přítomné děti byly naprosto spokojené. A víte, co na celém představení bylo to nejlepší? Že děti mohly kouzlit společně s kouzelníkem a naučily se u toho i nějaká nová kouzla. Doma je pak nadšeně předváděli všem návštěvám nebo dětem ve školce. I my jako rodiče jsme z celého odpoledne měli skvělý zážitek. Chcete prozradit zajímavý tip?

Skleničky s vínem

Kouzelníka můžete pozvat i na oslavu narozenin dospělých. Mají pěkný program. Není to žádná nuda. Nejde jen o představení na pódiu, kouzelník kouzlí různě mezi lidmi a zapojuje je, aby to mělo co největší šmrnc! Zkuste oslavu uspořádat prostě trošku jinak, nevšedně. Vždyť by byla škoda mít obyčejnou oslavu jen s občerstvením, pitím, hudbou a hosty. Občas vůbec neuškodí přidat něco navíc. Hlavní je, aby to bylo stylové a všichni se dobře bavili. Není nic horšího, než když hosté z oslavy odcházejí znudění a zklamaní. To rozhodně nikdo z nás nechce. Kouzla jsou prostě pro malé i velké. Každý se rád baví.