Designový byt

Vždycky jsem to chtěla mít doma opravdu pěkné. Nikdy jsem se nespokojila s tím, že bych to měla mít doma zařízené průměrně. Tohle mi vždycky říkala moje máma a taky můj bratr. Protože oba dva vždycky říkali, že nezáleží na tom, jak to doma vypadá, ale jestli tam je štěstí a radost. A to sice ano, chápu jejich názor, že chtějí, abych měla štěstí a radost v rodině. Tohle já samozřejmě taky chci. Jenomže k mému štěstí a radosti taky patří to, aby byl interiér mého domu opravdu takový, jaký si přeji, abych se tam cítila opravdu bezpečně a pohodlně. Proto taky chci, aby můj design byl dokonalý. Proto jsem si řekla, že bych si pozvala klidně bytového architekta, který by mi udělal krásný interiér mého bytu. Tak jsem si řekla, že se zkusím zeptat přítele, jestli třeba například někoho nezná, kdo by zkusil sehnat některého bytového architekta v Praze.

Líbí se mi minimalismus.

Protože my bydlíme s přítelem totiž už třetí rok v Praze, a ještě nikdy jsme neměli žádného bytového architekta z Prahy. Tak jsem si řekla, že je na čase to změnit, protože chceme mít nové bydlení. Příteli by to stačilo, jaké je to nyní, ale já bych si přála mít něco nového doma. A taky přemýšlím stále, že bych si pořídila a sladila koberec a závěsy. Jenomže nevím, jak na to.

Líbí se vám tento design?

Proto se spoléhám na to, že bytový architekt z Prahy by mi v tomhle poradil. Já totiž ani nevím, jestli je to ještě moderní, když něco k tobě dokonale barevně ladí, protože jsem slyšela, že dnes už se nenosí, když žena má sladěné boty, pásek a kabelku. Prý to vypadá pro plánování a lacině. Takže se nechci taky splést v mém interiéru. Naštěstí jsou různí interiéroví designéři, které vám udělají z vašeho bydlení opravdu útulné místo. A myslím si, že je mnoho lidí, kteří by to chtěli zkusit, ale bojí se, že by jim pražský bytový architekt vzal asi hodně peněz, což ale samozřejmě není pravda.