Do skladového kontejneru se vám vejde i nábytek

Některé stěhovací firmy umožňují svým klientům skladovat po určitou dočasnou dobu jejich předměty. Probíhá to tak, že za úplatu si u stěhováků ponecháte třeba sedací soupravu, pračku, chladničku a koberce, mezitím v novém bytě vymalujete a pak se se stěhovací firmou domluvíte na přestěhování vašich zbývajících věcí do nového bytu. Postup je celkem jasný a srozumitelný, ale má to háček. Po celou dobu jsou vaše věci u stěhovací firmy, jak se říká, „pod zámkem“, a potřebujete-li občas něco z těch věcí vidět, něco odebrat nebo k nim přidat, znamenalo by to přesun od vašeho bydliště ke stěhovací firmě a neustálé dohady, aby vám byl umožněn přístup k vašim věcem, což by stěhováky zdržovalo od práce, a vám by to přinášelo zbytečné komplikace.

barevné skladové kontejnery

Zkuste to s přepravním kontejnerem

Existuje možnost pronajmout si přepravní kontejner. Pro vaši přibližnou představu – jedná se o ty typické ocelové krabice, které občas zahlédneme na některých vlakových překladištích, anebo si jich všímáme v zahraničí – v přístavištích, kde se nakládají v docích na palubu zaoceánských lodí.

lodní přeprava kontejnerů se zbožím

Kontejnery z pronájmu skladu Praha východ OTP sklady lze uzavřít a uzamknout a uvnitř jsou vaše věci v bezpečí před povětrnostními vlivy. Je to ideální způsob, jak ukládat vybavení bytu přímo na zahradu za domem. Kontejner si pronajmete na několik dnů či týdnů, podle potřeby, a máte jej k dispozici 24 hodin denně. Kdykoli lze z kontejneru cokoli vynést, a kdykoli lze dovnitř zas něco umístit, záleží pouze na dostatečně velkém volném prostoru.

Jedinou podmínkou pro umístění kontejneru na pozemek jsou vyřešené vlastnické vztahy, aby se náhodou nestalo, že máte pozemek v pronájmu a s umístěním kontejneru nesouhlasí jeho majitel. Dále musíte umožnit přístup k objektu a zajistit pro pokládku dostatečně velký volný prostor, dle velikosti vámi poptávaného skladového kontejneru.