pohodlné menstruační kalhotky

Každé ženě, které přijdou svoje dny (menstruace), tak jsme hned naštvané a nošení tamponu a vložek nás neustále unavuje. Chceme se cítit více pohodlně, a ne se pořád stresovat. Co takhle vyzkoušet menstruační kalhotky, které Vám zaručí naprostou pohodlnost a nebudete se s nimi stresovat. Nabídka menstruačních kalhotek je široká a sama si můžete vyzkoušet, které se Vám líbí a budou nejvíce pohodlné. Od té doby se na svoji menstruaci budete těšit, protože menstruační kalhotky jsou správnou volbou každé ženy.

Paní ve vodě

Klasický střih menstruační kalhotky a slabá menstruace

Menstruační kalhotky jsou přizpůsobeny, jako náhrada za tampony a vložky. Ženě, které vložky a tampony nevyhovují a má slabší menstruaci, tak tyhle menstruační kalhotky jsou značka ideál. Pokud z menstruačních kalhotek máte strach a nikdy před tím jste je nenosila a nevíte, jak budou fungovat, tak tento model menstruačních kalhotek Vám zaručí velký komfort. Právě tento model kalhotek má čtyři funkční vrstvy a pojmou až 10ml tekutin. Kalhotky jsou ze 100% bavlny a cely den nošení Vám prodyšnost.

Držení břicha

Kalhotky s vysokým pasem a slabá menstruace

Tyhle kalhotky s vysokým pasem jsou hlavně pro ženy, které milují typ střihu, který zakrývá bedra, a hlavně se nezařezává do oblasti břicha. Tyhle super menstruační kalhotky vám zaručí během menstruace jistotu a pohodly, takže se nemusíte během Vaší menstruace ničeho obávat.

Brazilky pro slabou menstruaci

Tenhle model menstruačních kalhotek má velmi atraktivní střih String a je vhodný pro každou ženu, která má slabší menstruaci a jsou vhodné na každodenní nošení a můžete klidně i sportovat anebo jít do společnosti bez obav. Tyhle kalhotky jsou suprové i pro nošení v horkých letních dnech. Menstruační kalhotky pojmou až 10 ml tekutin. Neváhejte a objednejte si krásné a pohodlné menstruační kalhotky, které Vám zaručí pohodlnost po celý den a bez stresu.