Nesmrtelný military styl

Pohodlný military styl je styl oblékání nejenom pro muže, ale stále více se těší oblibě také u žen. Tento styl oblékání je inspirován vojnou a vojenskými uniformami. Military styl je spojení praktických vlastností a dobrého vzhledu oblečení. Jeho nositel působí na okolí jako silný jedinec, který je svou myslí úzce spjat s vojnou. Hrdý nositel oblečení v military stylu dává svému okolí najevo, že se chce nenápadnou formou odlišit od svého okolí. Vzhled vojenské uniformy v mysli člověka evokuje pocit jistého řádu a sounáležitost s vojnou.

vojáci

Stejně jako uniformy jsou military oděvy vyráběny z prvotřídních a kvalitních materiálů. Musí být odolné a pohodlné. V těchto oděvech se člověk cítí dobře v zimě stejně jako v létě. V zimě oděv nositele chrání před mrazem a profouknutím. Naopak v létě chrání před sluncem a výborně absorbuje pot. Z kvalitních materiálů a s military prvky je také vyráběno spodní prádlo, košile nebo kabáty. Military styl je rozlišen na oblečení se vzory nebo bez vzoru. Oblečení bez maskáčového https://liberec.rozhlas.cz/video-z-jizerky-na-polske-hranice-dojdete-pohodlneji-po-opravene-stezce-6002820 vzoru se hodí k outfitům do města nebo do práce. Kalhoty neboli maskáče jsou ideální volbou pro volnočasové aktivity v přírodě, ale klidně i do města.

žena

Díky své barevnosti nevadí lehké ušpinění, které není na první pohled tolik vidět. Jsou praktické díky materiálu, ale především počtem kapes stejně jako vesta. Jejich pohodlnosti se žádné jiné oblečení nevyrovná. V maskáčích se cítíte daleko pohodlněji než v riflích. Z módního hlediska si můžete vybrat maskáč v odstínech zelené, šedé, béžové nebo hnědé. Vždy záleží na teritoriu, ve kterém se chcete pohybovat. Například do lesa jedině zelenou, do pouště odstíny hnědé a do města jedině šedivou. Rádi chodíte do lesa a potřebujete se dokonale maskovat? Slaďte maskáče s mikinou, na hlavu si pořiďte čepici nebo multifunkční šátek. Budete téměř neviditelný. Pro ženy jsou vyráběny maskáče i dámské army mikiny. V military oblečení i ta nejkřehčí žena vydrží v přírodě celý den.