Darujte sedací vak mladým fotbalistům

Máte rádi fotbal? Nebo alespoň ti vaši kluci? Nakupujete jim fotbalové kopačky, dresy, štulpny a míče? Což takhle jim pořídit jako dárek k Vánocům sedací vak fotbalový míč? Fotbal je báječná zábava, a nemusíte být zrovna špičkoví hráči a dosahovat senzačních úspěchů, abyste si zahráli jen tak pro radost. Fotbal neboli po česku „kopaná“ podporuje zdravý lymfatický systém, zlepšuje imunitu (obranu proti patogenům) a samozřejmě výrazně posiluje dolní končetiny. Můžete si jej zahrát z recese na měkkém trávníku i naboso, to vám navíc bude podporovat klenbu chodidel a bude to skvělá prevence proti plochým nohám.

fotbalový trénink

Co se týče sedacího vaku, ty jsou pro děti konstruované tak, aby s nimi mohly bez problémů posouvat po zemi, a také aby něco vydržely. Pokud je potah nylonový, vak bude velmi odolný vůči mechanickému namáhání, tedy např. v situacích, kdy se děti rozhodnou na vacích povalovat nebo dokonce skákat. Vaky jsou vyplněné polystyrenovými kuličkami EPS a ty zajišťují velmi nízkou hmotnost těchto výrobků. Kupříkladu pokud byste si pořídili velký vak pro dvě dospělé osoby, označovaný jako Duo, o rozměrech 140 x 190 cm, bude vážit jen necelých osm kilogramů.

sedací pytle

Vak fotbalový míč

Dáte-li přece jen přednost vaku ve tvaru i vzhledu fotbalového míče, pak byste dětem také mohli prozradit největší úspěch českého fotbalu, kterého dosáhl výběr trenéra Dušana Uhrina v roce 1996. Tehdy se ti naši borci probojovali až do finále, kde sice skončili na druhém místě se stříbrnými medailemi, ale do dnešní doby je to dosud největší úspěch českých fotbalistů po rozdělení Československa v roce 1992.

Můžete tak dětem připomenout slavné legendy Petra Koubu, Vladimíra Šmicera, Patrika Bergera, Honzu Suchopárka, Radka Druláka, Miroslava Kadlece, Pavla Kuku, Pavla Nedvěda, Jiřího Němce a další hrdiny, třeba i na videu staženém z YouTube.