Práce s IT

Baví vás počítač? Pokud vás baví počítač, tak to něco znamená. A znamená to, že jste asi mladší ročník. Sice není to podmínka, ale chápejte mě. Protože v dnešní době, úplně každý mladý člověk vyrůstal s mobilním telefonem anebo s počítačem, takže je logické, že mladý člověk zná dokonale informační technologie. Myslím si, že v dnešní době už i desetileté dítě dokonalé ovládá počítač. Třeba například můj synovec, které bude dvanáct let, tak dokonale ovládá počítač a dokáže se třeba stáhnout film anebo natáčí videa. Ano, slyšíte správně. Dvanáctiletý synovec umí natočit video na známé sociální sítě anebo různé podcasty a taky tam mluví, což je podle mě zábavné. A mě to docela baví. Ale samozřejmě, že synovce jeho máma, moje sestra, vždycky kontroluje. Protože její syn nesmí dávat na internet nic, aniž by to jeho máma nebo jeho táta zkontrolovali.

Novinky v IT mám ráda.

A jsem zase ráda, že tohle synovec dodržuje. A navíc, když to tak vezmu, tak informační technologie nám opravdu zlepšují život a dělají ho zajímavějším. Pokud chcete třeba něco koupit online, tak není nic složitého, než navštívit počítač a něco se tam objednat. Najdete si svůj oblíbený internetový obchod, že nakoupíte to, co zrovna potřebujete. Spěcháte? Jste nemocní?

IT odborníků je pro nás třeba.

Pokud ano, tak jistě oceníte počítač a informační technologie, které vám umožní objednat něco na dálku, a to přímo až k vám domů ke dveřím. Takže vůbec se můžeme někam chodit. A mě se právě tato online služba objednávání zboží moc líbí. Ani nemusíte být IT specialista nebo něco podobného. A navíc asi každá žena má ráda nakupování. A je jedno, jestli je to online nebo fyzicky v obchodě. Každá žena má nakupování už v krvi, takže si se všem lehce poradí. A jak jste na tom vy? Taky rádi nakupujete online a baví vás IT? Myslím, že každý člověk si někdy něco rád koupí online v klidu domova.