Inspirujte se na sociálních sítích možnostmi přikrývek

Sociální sítě jsou plné mnoha šikovných nápadů a svým způsobem je to někdy podobné, jako Receptář Přemka Podlahy. Můžete se tu dozvědět informace, které jste dosud nikde neměli možnost objevit, a jednou z nich je také téma přikrývek pro jednolůžka a dvojlůžka.

sociální sítě

Velikost postele a přikrývky

Někteří lidé mají problém spát na jednolůžku z toho důvodu, že občas z něho spadnou, a těmto nepříjemnostem se pak vyhýbají volbou širší postele i širší přikrývky. Toto řešení můžeme doporučit každému z vás i tehdy, nejste-li právě postiženi pády z postelí na zem. Jaké to má zásadní výhody?

Snídaně do postele – snídat v posteli na jednolůžku znamená tísnit se s přikrývkou na relativně malém prostoru. Připravte se také na to, že je zde větší riziko rozlití čaje nebo kávy přímo do postele. S dvojlůžkem tu máte mnohem více volného místa a mohou k vám také zavítat bez obav vaši domácí mazlíčci. Vedle vaší snídaně se vejde i pes nebo kočka.

V posteli si zařiďte kancelář – pokud se vám nechce vstávat nebo jste nachlazení a raději zůstáváte z tohoto důvodu pod peřinou, položte si na volnou plochu notebook s chladicí podložkou a dejte se do práce. Notebook je možné si položit i na klín, máte-li šikovný skládací stolek, a vedle sebe pak můžete mít rozložené pracovní dokumenty.

přikrývky a polštáře

Materiál přikrývek

Materiálem přikrývek se zabývají i sociální sítě a můžete se tam dozvědět v textových i video příspěvcích, jak výhodná jsou dutá vlákna. Ta perfektně izolují tělesné teplo, takže vám pod takovou peřinou nebude v létě horko a v zimě zima. Navíc jsou velmi lehoučká a lze je bezpečně vyprat v pračce.

Chcete-li se dozvědět více na toto téma, vyhledejte si informace na YouTube nebo na Facebooku a využijte služby FB video downloaderu Stahujvidea.cz, to pro jistotu, kdyby se majitel příspěvku rozhodl jej smazat. Stažené video se vám pak může hodit i pro porovnávání jednotlivých výrobků přikrývek a polštářů ve specializovaných e-shopech.