Jak se oblékat?

Lidé mají velké problémy s tím, co si na sebe obléct. Tyto problémy ale zasahují převážně ženy, o tom žádná. Ale i muži jsou samozřejmě ti, kteří mají problémy s oblékáním, protože každý má někdy pocit, že si na sebe nemá zkrátka co obléct, a nebo neví, co si na sebe v daný den obléct. Hodně lidí nosí pořád to samé, což rozhodně není nic špatného. Nejlepší je samozřejmě nosit to, co se nám samotným líbí a pokud se nám líbí jen určitý počet kousků v naší skříni, proč to nenosit, že jo. Je to normální, že člověk nosí pořád jen to, co chce a v čem mu je dobře. Tak to bývá a lidé zkrátka stejně nosí jen to, v čem jim je dobře. Někdo nosí například volné věci, protože se v nich cítí dobře, například mužské volné šortky C-store.cz, nebo u žen nějaké volné tepláky a podobně, jenže to se do společnosti nehodí a když jdeme do práce, nutí nás to si na sebe vzít to, co očekávají lidé kolem nás.

pohovor

Pokud máme nějakou lepší práci, je asi lepší se obléct nějak více slušně, protože člověk reprezentuje firmu, ve které je zaměstnán, obzvlášť pokud se jedná o někoho, kdo hovoří s ostatními lidmi mimo firmu ve svou pracovní dobu. V takovémto případě je dobré se obléct tak, aby člověk působil formálně, upraveně a čistě, aby udělal dobré jméno firmy. Pokud totiž přijde někdo v teplácích, asi to moc dobře působit nebude. Navíc kdyby byl ten druhý oblečen lépe jak vy, nebylo by to moc fajn.

teplákovka

Mít na sobě to, co chceme jde jen doma, pokud rádi nenosíme upnuté džíny a košili, samozřejmě. Jsou ale i lidé, kteří toto rádi nosí, a ty lidi samozřejmě obdivujeme. Doma si na sebe člověk naštěstí může vzít cokoliv, i pytel do koše a nikomu to vadit nebude, pokud nemá zrovna přijít návštěva. Doma se cítíme nejlíp, a to možná asi právě proto, že na sobě můžeme mít to nejobyčejnější oblečení a nemusíme se neustále kontrolovat, jak vlastně vypadáme a jak zrovna mluvíme.