Náramek pro děti

Když můj malý syn slavil své šesté narozeniny, tak jsem svému synovi taky chtěla koupit opravdu pěkný dárek, na který nezapomene, protože můj syn se na své šesté narozeniny těšil opravdu hodně, tak jsem se rozhodla s přítelem, že mu pořídíme dětský náramek se jménem. A protože můj syn se jmenuje Dominiček, takže jsem chtěla nějaký krásný stříbrný dětský náramek s jménem Dominiček. Myslím si, že by to byl opravdu skvělý nápad. Ještě si vzpomínám taky na tu dobu, kdy můj syn chtěl pouze jenom hračky. Já chápu, že malé děti si chtějí ještě zatím jenom hrát, ale věřte mi, že můj syn měl tolik hraček, že už to nebylo kam dávat.

Náramky jsou různé.

A to přitom on má docela velký pokojíček na hraní, kde má opravdu plno hraček, takže asi už další nové hračky by se mu tam nevešly. Tedy i když on má rád hlavně plyšové hračky. V jeho postýlce je tolik plyšových hraček, že bych to snad ani nespočítala. A syn tam má malinkaté hračky a taky velké plyšové hračky, takže si říkám, že by se synovi k narozeninám už hodilo něco jiného.

I děti chtějí mít náramek.

Myslím si, že to bude pořádný chlap, takže jsem mu opravdu pořídila dětský náramek se jménem. A když si to syn rozbalil z krabičky, tak byl opravdu nadšený, protože on náramek viděl taky u mě, takže syn byl opravdu nadšený, že už má taky svůj vlastní náramek se jménem. Takže celá rodina jsme vlastně rádi, že jsme se synovi trefili do jeho dárku, který se mu opravdu hodně líbí. A dokonce už syn za mnou přišel taky s tím, že by chtěl ještě nějaký krásný řetízek kolem krku, protože u nás se to nosí, že všichni máme kolem krku svůj náhrdelník anebo řetízek, který máme rádi a který nám taky nosí štěstí. A vy byste pořídili dětem dětské náramky se jménem? Někdo mi totiž říká, že by to dětem vůbec nepořídili, že je to prý zbytečné, že to třeba ztratí. Podle mě je to ale nesmysl.