The McKamey Manor – legální mučení, na které čekají tisíce lidí

The McKamey Manor se nachází se nachází v San Diegu a Tenesse, USA. Majitelem těchto strašidelných domů je muž jménem Russ McKamey. Ten provozuje tyto domy již mnoho let a stále je o ně velký zájem. Uvádí, že má na čekací listině před dvacet tisíc lidí, kteří mají o šílený zážitek zájem. McKamey se veřejně přiznává k tomu, že je sadista a vyloženě si vyžívá, pokud vidí jiné lidi trpět jak psychicky, tak fyzicky.

okno

Před vstupem do McKamey Manor musíte podepsat prohlášení, které čítá více jak 40 listů. V něm souhlasíte se vším, co se vám bude v domě dít bez toho, aniž by ti, kteří vám budou ubližovat, nesli nějakou odpovědnost. Podle tamějších zákonů je všechno toto legální.

Po vstupu do domu vás bude čekat 8-10 hodinová „zábava“. Nutno dodat, že zatím nikdo tak dlouho nevydržel. Účastníci mají k dispozici záchranné slovo, kterým mohou všechno ukončit. Nicméně třeba jedna z účastnic, Laura Brotherton uvedla, že i když použila záchranné slovo, mučení dále pokračovalo.

dům

Účastníky čeká nesmírně těžké psychické mučení, při kterém jsou vulgárně uráženi, ponižováni a mučitelé je dostanou často až na úplné dno. Jsou svazováni, zavírání do malých prostorů, nuceni píst a jíst neznámé látky, dokonce vás mohou zdrogovat neznámými látkami. Můžete si také odnést nové tetování, vytržený zub nebo zlomeninu.

Proč by vůbec někdo něco takového podstupoval? Lidé si často chtějí sáhnout až na dno svých možností. Hodně z nich udávalo, že se prostřednictvím takového zážitku chtěli vyrovnat s traumatem, které si v sobě nesli. Někteří prostě byli jen zvědaví. A jiní nevěřili, že je to ve skutečnosti tak hrozné, jak se povídá. Vstupné do domu je zdarma. Naopak, pokud se vám podaří vydržet celých 10 hodin, sám Russ McKamey vás odmění částkou 20 000 dolarů. Jak jsme uvedli výše, to se ještě ale nikomu nepovedlo.