Znáte absinthe?

Alkohol si občas dáme skoro všichni. Na trhu existuje obrovské množství výrobců, kteří vyrábí různé druhy alkoholických nápojů. Některé jsou nové, jiné se vyrábí již celá staletí. A mezi tradiční alkohol se řadí i absinthe. Je to bylinná směs, která se vyrábí již dlouhé roky. Vždy šlo o poměrně silný alkohol, který nebylo snadné sehnat, a jeho pitím se vyznačovali bohémové a lidé na okraji společnosti. Ředil se s vodou, a tím získával jedovatě zelenou barvu. I proto měl cejch něčeho zakázaného. V současné době je to běžný nápoj, který si můžete koupit téměř všude, a to i v supermarketech. Jde ale o kvalitu.

lahev alkoholu

Pokud jste nikdy absinty nezkusili, možná je právě teď ta vhodná doba. U nás najdete jen kvalitní absinthe, který se hodí ke všem příležitostem. Je to skvělý dárek pro někoho, kdo má rád nevšední věci. Tento druh alkoholu ani dnes není zcela běžný, a protože má výraznou až hořkou chuť, nepije ho každý. Vyzkoušejte ho, možná vám zachutná a stane se stálicí ve vašem domácím baru.

Náš absinthy se složením co nejvíce podobá původní receptuře. Díky tomu chutná opravdu jako původní absinthe, který je vyroben z pelyňku a anýzu, takže má svůj charakteristický zápach. Poměr bylin se různí a je odlišný pro výrobce, kteří jej dodávají na trh. Pokud chcete zkusit neobvyklý alkohol, je absinthe tou pravou volbou. Koupit u nás můžete i skutečně jedinečné lahve, které jinde nenajdete. Pokud hledáte originální dírek pro někoho, kdo si potrpí na kvalitní alkohol, zvažte právě výběr absinthu.

absinthe ve sklenici

U nás najdete i další druhy alkoholu, v podstatě máme všechno, na co si jen vzpomenete. Pro znalce a lidi, kteří hledají originální investiční příležitost, máme v nabídce i limitované edice, které se liší buď složením a nebo lahví. To je dělá výjimečnými, a jsou vyrobeny jen v limitovaném množství. S nákupem nikdy nečekejte – jsou totiž rychle pryč.