Oprava nebo koupit nové

Bazén na zahradě, pokud ho máte, tak jste vyhrály v létě Jackpot. Kdo by se nechtěl v horkých letních dnech hezky schladit v bazénu s drinkem v ruce. Přeci se nebudete cpát na koupaliště, které je kolikrát v tomhle počasí už přeplněné od samé otvírací doby. Tak proto je taky velká výhoda mít bazén hned po ruce u domu. Já sama osobně nemám ráda koupaliště, už z toho důvodu, kolik je tam lidí, kolik tam utratím, a hlavně taky že si tam třeba ani neodpočinu, jelikož jak je tam spousta lidí, tak tam jsou i křičící děti a strašně moc hluku. Raději se vyvalím na zahradě a tam mě nikdo neruší.

bazén

Teda kromě mích dětí a manžela. Ale taky na druhou stranu mít svůj bazén obnáší taky starosti. A někdy velké. Jak víte, tak budete potřebovat spousty příslušenství na čištění, jako je vysavač, sítku na nečistoty, a hlavně filtraci a čerpadlo. O bazén se musíte pořád starat, kontrolovat čistotu vody a pokud je tam nějaké smetí tak ho síťkou musíte vyčistit. A pokud se vám něco pokazí tak to není žádná sranda, jelikož opravy jsou někdy opravdu drahé. Někdy se třeba neoplatí opravovat a můžete zrovna koupit novou. Takže opět finance na víc. Když se nám pokazilo bazénové čerpadlo tak jsme byli opravdu nešťastní, jelikož jsme ho museli nechat opravit anebo bychom museli koupit nové.

bazén

A to se nám zrovna moc dvakrát nechtělo. Jelikož bylo po záruce cca dva roky, tak jsme hledali někoho k doby nám ho opravil. Tak jsme vyhledali opravy bazénových čerpadel a taky jsme našli. Firem nám opravdu vyskočilo mnoho, a tak jsme si jednu vybrali. A nechali jsme si čerpadlo opravit. Skvělé na tom bylo, že čerpadlo bylo opravdu za pár dní opraveno a už nám drží další dva roky, tak že oprava se opravdu vyplatila. Tak že typ pro vás, kdo má problémy s čerpadlem, pokud nechcete kupovat opravdu nové čerpadlo tak si vyhledejte opraváře čerpadel.