Smysl podnikání

Vždycky jsem snila o tom, že budu mít vlastní obchod. A když se mi splnil sen, že už mám vlastní byt, tak jsem snila už o něčem dalším. Říkala jsem si, že když mě nebaví chodit do práce, tak chci být svou paní. Opravdu snáším velmi těžce autoritu a mám s ní problémy. Opravdu mi vadí, když mi někdo rozkazuje, co mám dělat a nebo co dělat nemám. A tak jsem si řekla, že nastal čas na to, abych začala podnikat. Zjistila jsem si tedy všechny informace. Chtěla jsem být skvělá a dokonalá podnikatelka. Jenomže všichni víme, že dokonalost opravdu neexistuje. A taky jsem si řekla, že nebudu chodit s hlavou v oblacích a že budu klasická normální podnikatelka, přesně tak, jako jsou všechny podnikatelky. Chtěla jsem prodávat ruční výrobky. Moc ráda vyrábím mýdla, která rodina má ráda a taky je mýdly obdarovávám.

SEO je důležité.

Takže jsem si řekla, že bych to mohla zkusit. Podívala jsem se tedy na stránky SEO studia vs. SEO agentury, kde jsem si zjistila některé informace, co a jak bych měla dělat. Potom jsem se taky podívala na další stránky PPC reklamy v Brně, kde jsou opravdu skvělé informace, pokud chcete v něčem podnikat. Řekla jsem si, že to bude ideální pro mě.

Peníze a podnikání k sobě patří.

Chtěla jsem mít skvělou reklamu a taky nechápu moc marketing. Takže jsem si taky dala schůzku, abych se naučila nějaké základy online marketingu a taky prodeje obchodu. Nechtěla jsem dopadnout tak, že za několik měsíců zkrachuji. A byla jsem opravdu ráda, když jsem narazila v této firmě na skvělé lidi, kteří mi se vším pomohli. A v PPC reklamě v Brně jsem si taky našla opravdu další věci, která mě velmi zajímaly. A taky jsem byla z mnoha věcí opravdu moc překvapená a netušila jsem, že je to tak důležité. tak například základy komunikace. To jsme vůbec netušila, že taky na tom záleží. Hm, takže jsme se alespoň naučila další věci, které bych potřebovala k mému podnikání.