Pro vaše podnikání v oblasti logistiky potřebujete web a SEO

Rozvoz ovoce a zeleniny

Také nejste mnohdy spokojení s nabídkou sortimentu ovoce a zeleniny ve velkých obchodních řetězcích? Připadá vám, že tuzemští pěstitelé nemají příliš šanci prosadit se na našem trhu a konkurovat těmto obřím firmám? Také se vám stalo, že jste např. koupili hrušky dovezené až z Nového Zélandu?

ovoce a zelenina

Máme šanci to změnit a udělat to třeba tak, jak to provozují někteří soukromníci, kteří rozváží po obcích ovoce a zeleninu, vypěstovanou v České republice. O tyto služby a hlavně zemědělské tuzemské plodiny je obrovský zájem, ale vtip je v tom, že lidé vůbec neví, že takové služby existují.

Máte-li možnost rozvážet okurky, rajčata, brambory, cibuli, česnek, meruňky, jablka, švestky a jakékoli další plodiny např. transportní dodávkou, a chtěli byste si takto přivydělat nebo dokonce slušně vydělávat, je velmi pravděpodobné, že ve své činnosti uspějete.

propracované SEO

Webové stránky a SEO

Rádi bychom vám připomněli, že mnoho zájemců o tuzemské výrobky, zejména v oblasti potravin a zdravé výživy, pracně hledá různé zdroje na Internetu, a zjišťuje, kdo by jim domů dopravil třeba 50 kg brambor na uskladnění. Když jim tuto službu nabídnete včetně rozvozu, bude to přínosné pro obě strany, ale podmínkou je, aby vás ti lidé na Internetu objevili. Nejen, že potřebujete mít vlastní web s propagací vašich služeb, potřebujete i optimalizaci pro vyhledávače v Praze i v jiných regionech. Zároveň máte možnost těžit z PPC reklamy v Brně pomocí reklamních bannerů, jimiž lze také získat potřebnou klientelu.

SEO je v dnešní době nepostradatelnou součástí tvorby webových stránek a je nezbytné k tomu, aby vás vyhledávače umístily do popředí, a aby se o vašich službách lidé dozvěděli snadným a efektivním způsobem. Efektivitu totiž ztrácí každý, kdo SEO podcení a ve vyhledávání pak jeho web zapadne až kamsi daleko dozadu, kde téměř nikdo ze zákazníků, kteří poptávají nějaké produkty či služby, webové stránky neprohlíží.